CLVII LO „SKŁODOWSKA-CURIE

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo,

organizacja i obsługa żywienia realizowana będzie w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF.

Przed dokonaniem rejestracji w systemie prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi w zakładce INFORMATOR.

Odpowiedzi na pytania związane z funkcjonowaniem systemu i pomocy w dokonywaniu rejestracji udziela Biuro Obsługi Klienta firmy SZWAJCARKA Marcin Sikorski
bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM DLA LICEUM I WYGASAJĄCYCH ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

jadłospis do pobrania w formacie pdf

Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie z Państwem spędzić kolejny rok szkolny!

W wyniku reformy systemu edukacji placówka z dotychczasowego Gimnazjum nr 38 przekształca się w CLVII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Żywienie uczniów i pracowników placówki rozpocznie się we wtorek 5 września 2017 roku.

Organizacja i obsługa administracyjno-finansowa żywienia w dalszym ciągu będzie realizowana w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF – w celu dokonania rejestracji umożliwiającej zamawiane i opłacanie posiłków w trybie abonamentowym należy skorzystać z zakładki SYSTEM MASTERSZEF.

Zapraszamy do zapoznania się z informatorem żywieniowym na rok szkolny 2017/2018 (zakładka INFORMATOR) i zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta oraz rozmów z pracownikami naszej firmy, którzy będą do Państwa dyspozycji podczas organizowanych przez placówkę spotkań i zebrań organizacyjnych dotyczących rozpoczęcia nowego roku szkolnego.


Masterszef
Instagram