SP nr 389

Szkoła Podstawa nr 389

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo,

organizacja i obsługa żywienia realizowana będzie w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF.

Przed dokonaniem rejestracji w systemie prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi w zakładce INFORMATOR.

Odpowiedzi na pytania związane z funkcjonowaniem systemu i pomocy w dokonywaniu rejestracji udziela Biuro Obsługi Klienta firmy SZWAJCARKA Marcin Sikorski
bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258 wew. 4

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE|ZERÓWKI

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I ZERÓWEK

 

SZKOŁA PODSTAWOWA I WYGASAJĄCE ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ I WYGASAJĄCYCH ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

informacja o żetonach stołówkowych do pobrania w formacie pdf

jadłospis do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo –

w roku szkolnym 2016/2017 organizacja żywienia uczniów w trybie abonamentowym będzie odbywała się przy wykorzystaniu elektronicznego systemu MASTERSZEF – prosimy zarejestrować się poprzez zakładkę MATERSZEF znajdującą się obok.

W systemie będziecie Państwo mogli dokonywać zamówień, opłat, odwołań oraz w pełni zarządzać wszystkimi kwestiami związanymi z żywieniem swoich dzieci/podopiecznych.

Posiłki w trybie abonamentowym wydawane będą tylko zarejestrowanym uczniom, którzy okażą elektroniczną kartę identyfikacyjną. Uczniowie zarejestrowani do 31 sierpnia swoje karty otrzymają 1 września, wszyscy zarejestrowani w dniach po 31 sierpnia karty otrzymają w ciągu 24 godzin od rejestracji i jej potwierdzenia.

Uczniowie nieposiadający kart identyfikacyjnych z posiłków skorzystać będą mogli jedynie w trybie jednorazowym.

Posiłki w trybie jednorazowym wykupić będzie można dokonując opłaty gotówką bezpośrednio u naszego pracownika wydającego posiłki.

Żywienie uczniów rozpocznie się 2 września. Realizowane będą wszystkie diety/specjalne potrzeby żywieniowe zgłoszone w systemie.

Informujemy, że zmianie nie uległa dzienna stawka żywieniowa za obiad i wynosić będzie ona 7,00zł. Zmianie uległ adres e-mail do kontaktu z administratorem stołówki szkolnej – nowy adres to gim49@szwajcarka.net. Aktualny pozostaje numer telefonu kontaktowego – 517-420-984.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.