SSP nr 2 STO

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo,

organizacja i obsługa żywienia realizowana będzie w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF.

Przed dokonaniem rejestracji w systemie prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi w zakładce INFORMATOR.

Odpowiedzi na pytania związane z funkcjonowaniem systemu i pomocy w dokonywaniu rejestracji udziela Biuro Obsługi Klienta firmy SZWAJCARKA Marcin Sikorski
bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM

jadłospis do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo –

serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i wybór naszej firmy na operatora stołówki w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 STO w Warszawie przy ul. Dziatwy 6.

Żywienie uczniów i pracowników placówki rozpocznie się we wtorek 4 września i będzie realizowane w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF.

W celu rozpoczęcia korzystania z żywienia należy zapoznać się z treścią zakładki INFORMATOR, a następnie dokonać rejestracji i zamówienia posiłków. Link do rejestracji dostępny jest w zakładce SYSTEM MASTERSZEF.

Zachęcamy Państwa do nieodkładania spraw związanych z opłatami za żywienie na ostatnią chwilę i dokonania rejestracji/zamówienia w systemie elektronicznym MASTERSZEF już dzisiaj, dzięki czemu w pierwszych dniach września będziecie Państwo mogli w pełni skupić się na swoich dzieciach/podopiecznych 

Wszelkie informacje widniejące na naszej stronie będą w razie potrzeby na bieżąco aktualizowane i uzupełnianie.


Masterszef
Instagram