INFORMACJA O FUNKCJONOWANIU FIRMY

INFORMACJA O FUNKCJONOWANIU FIRMY I DZIAŁANIACH PODJĘTYCH W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19

PLACÓWKI OŚWIATOWE PONADPODSTAWOWE

Stołówki i bufety prowadzone przez naszą firmę w szkołach ponadpodstawowych pozostają nieczynne.

PLACÓWKI OŚWIATOWE PODSTAWOWE

Od poniedziałku 18 stycznia 2021 roku stołówki w szkołach podstawowych realizują żywienie dla uczniów klas I-III  i dzieci z zerówek/oddziałów przedszkolnych.

Administratorzy stołówek szkolnych pracują w trybie zdalnym – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

PLACÓWKI NIEPUBLICZNE/PRYWATNE

Wszystkie żłobki, przedszkola i jednostki opiekuńcze niepubliczne/prywatne korzystające z usług naszej firmy w trybie cateringowym są obsługiwane bez zmian.

URZĘDY/INSTYTUCJE PUBLICZNE

Od poniedziałku 26 października 2020 roku bufety, stołówki i kantyny pracownicze prowadzone przez naszą firmę w instytucjach publicznych funkcjonują wyłącznie w formule na wynos.

Stoliki będą wyłączone z użytku – uprzejmie prosimy gości/klientów naszych lokali o niepodejmowanie prób konsumpcji posiłków na miejscu i przepraszamy za niedogodności.

 

Wszyscy pracownicy naszej firmy są przeszkoleni z zasad postępowania w związku z niebezpieczeństwem wynikającym z zagrożenia SARS-CoV-2 | COVID-19, wyposażeni w środki ochrony osobistej i środki dezynfekujące, kuchnie pracują w trybie rygoru sanitarnego, a zakłady/lokale funkcjonują zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i zaleceniami przeciwepidemicznymi. 

Pozostając w oczekiwaniu na jak najszybszy powrót do możliwości normalnej pracy i pełnowymiarowego świadczenia usług życzymy Państwu zdrowia.

SZWAJCARKA Marcin Sikorski 

 

 


Instagram
Facebook
STARTEDU