Przedszkole nr 360


Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie –

jest nam bardzo miło, że od 2 września 2019 roku nasza firma będzie realizatorem żywienia dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 360.

Wszystkie posiłki będą przygotowywane na miejscu w kuchni szkolnej Szkoły Podstawowej nr 107 bezpośrednio sąsiadującej z przedszkolem.

Żywienie będzie realizowane pod czujnym okiem Pani Dyrektor Barbary Meyer-Kalickiej, dla której zdrowe i właściwe żywienie Państwa dzieci/podopiecznych jest jedną z kluczowych kwestii. Będziemy chcieli dochować jak najwyższych standardów, do których przyzwyczajone są Państwa dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią przygotowanych dla Państwa informacji oraz do rejestracji w aplikacji zamowposilek.pl (rejestracja za pomocą zakładki znajdującej się obok).

Korzystając z aplikacji będziecie Państwo mogli z poziomu swojego komputera lub telefonu załatwić wszelkie sprawy związane z żywieniem dzieci/podopiecznych (zamówienia posiłków, opłaty, odwołania, kontakt z naszą firmą). 

W razie problemów z rejestracją lub samym korzystaniem z aplikacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji pod adresem bok@zamowposilek.pl lub po rejestracji i udanym logowaniu przez zakładkę „POMOC > WYŚLIJ WIADOMOŚĆ”. W „POMOCY” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Kontakt możliwy będzie również z ogólnowarszawskim biurem obsługi klienta naszej firmy – bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

Prosimy Państwa o nieodkładanie rejestracji w aplikacji „na później” i zalecamy niezwłoczną rejestrację, zasilenie konta oraz złożenie zamówienia.

Pozwoli to Państwu i Państwa dzieciom/podopiecznym bezstresowo wejść w nowy rok szkolny.

Tych z Państwa, którzy planują korzystać z żywienia w oparciu o refundację (OPS, CPS lub inne źródła finansowania) prosimy o dostarczenie do przedszkola stosownej dokumentacji i nierejestrowanie się w aplikacji – zrobi to za Państwa administracja naszej firmy po otrzymaniu dokumentów potwierdzających przyznanie refundacji.

Koszt całodziennego żywienia będzie wynosił 12,00zł. 

Posiłki będzie można zamawiać i odwoływać w aplikacji zamowposilek.pl do godziny 09:00. 

Poniżej do pobrania informacja dotycząca aplikacji zamowposilek.pl dla Państwa przedszkola:

informacja o aplikacji zamowposilek.pl dla Przedszkola nr 360 (kliknij i pobierz)

 

 

REJESTRACJA W APLIKACJI ZAMOWPOSILEK.PL

 

W razie problemów z rejestracją bądź korzystaniem z samej aplikacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.

 jadłospis do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo –

zgodnie z ustaloną przez Dyrekcję organizacją prosimy wszelkie pytania dotyczące żywienia (również sugestie, propozycje, zastrzeżenia, ewentualne skargi) kierować w pierwszej kolejności bezpośrednio do Administracji i Dyrekcji Państwa przedszkola.

W sprawach związanych z obsługą aplikacji zamowposilek.pl prosimy o kontakt z z biurem obsługi klienta aplikacji pod adresem bok@zamowposilek.pl lub po rejestracji i udanym logowaniu przez zakładkę „POMOC > WYŚLIJ WIADOMOŚĆ”. W „POMOCY” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

We innych sprawach prosimy o kontakt z ogólnowarszawskim biurem obsługi klienta naszej firmy – bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

Opiekunem Państwa placówki jest Tomek Hajduk – pełnomocnik właściciela firmy SZWAJCARKA (tomasz.hajduk@szwajcarka.net)


Instagram