LXXVIII LO „PAWLIKOWSKA”

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

 

W razie problemów z rejestracją bądź korzystaniem z samej aplikacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.

 jadłospis do pobrania w formacie pdf

Nowy rok szkolny 2020/2021 z firmą SZWAJCARKA Marcin Sikorski i aplikacją zamowposilek.pl 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice/Opiekunowie i Uczniowie –

dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie z Państwem spędzić w 78 Liceum Ogólnokształcącym nowy rok szkolny jako operator zarówno bufetu jaki i stołówki szkolnej.

Zapraszamy do zapoznania się treścią informacji przygotowanych dla Państwa w zakładkach INFORMATOR | ZAMOWPOSILEK.PL | JADŁOSPIS i zachęcamy do niezwłocznej rejestracji w aplikacji (za pomocą zakładki ZAMOWPOSILEK.PL).

W razie problemów z rejestracją w zamowposilek.pl bądź korzystaniem z samej aplikacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.

W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Do rejestracji w aplikacji zapraszamy również nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Tych z Państwa, którzy planują korzystać z żywienia w oparciu o refundację (OPS, CPS lub inne źródła finansowania) prosimy o dostarczenie do szkoły stosownej dokumentacji celem dopisania dziecka/podopiecznego do listy uczniów uprawnionych do korzystania ze stołówki szkolnej.

Żywienie uczniów i pracowników szkoły rozpocznie się 7 września 2020 roku. 

 


Instagram
Facebook