SP nr 82

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

 

REJESTRACJA DLA UCZNIÓW I PRACOWNIKÓW SZKOŁY:

 

W razie problemów z rejestracją bądź korzystaniem z samej aplikacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.

 jadłospis do pobrania w formacie pdf

Nowy rok szkolny 2020/2021 z firmą SZWAJCARKA Marcin Sikorski i aplikacją zamowposilek.pl 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie Uczniów –

dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie z Państwem spędzić w SP nr 82 kolejny rok szkolny!

Spełniając oczekiwania Rady Rodziców oraz za zgodą Dyrekcji szkoły od września 2020 roku będziemy realizować żywienie w oparciu o aplikację zamowposilek.pl – elektroniczny system do zamawiania, opłacania i odwoływania posiłków.

Prosimy Państwa o zapoznanie się z informacjami dostępnymi w zakładkach INFORMATOR i ZAMOWPOSILEK.PL oraz z treściami widniejącymi na stronie internetowej SP nr 82.

W razie problemów z rejestracją w zamowposilek.pl bądź korzystaniem z samej aplikacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.

W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

W sprawach związanych z jadłospisami, rozliczeniami posiłków bądź realizacją diet prosimy Państwa o kontakt z administratorem stołówki szkolnej pod dotychczas obowiązującymi danymi (sp82@szwajcarka.net | tel. 511-131-107). Administrator stołówki szkolnej będzie dla Państwa dostępny od czwartku 27 sierpnia 2020 roku. 

Kontakt możliwy będzie również z ogólnowarszawskim biurem obsługi klienta naszej firmy – bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

Prosimy Państwa o nieodkładanie rejestracji w aplikacji „na później” i zalecamy niezwłoczną rejestrację, zasilenie konta oraz złożenie zamówienia.

Pozwoli to Państwu i Państwa dzieciom bezstresowo wejść w nowy rok szkolny.

Do rejestracji w aplikacji zapraszamy również nauczycieli oraz pracowników szkoły. 

Tych z Państwa, którzy planują korzystać z żywienia w oparciu o refundację (OPS, CPS lub inne źródła finansowania) prosimy o dostarczenie do szkoły stosownej dokumentacji i nierejestrowanie się w aplikacji – zrobi to za Państwa administracja stołówki po otrzymaniu dokumentów potwierdzających przyznanie refundacji.

Żywienie wszystkich uczniów i personelu szkoły 2 września 2020 roku – rejestracje i zamówienia w aplikacji zamowposilek.pl możliwe już od teraz!

Wszelkie informacje widniejące na naszej stronie będą w razie potrzeby na bieżąco aktualizowane i uzupełnianie.

Ceny posiłków w roku szkolnym 2020/2021:

  • obiady dwudaniowe (zupa + II danie) 9,20zł
  • II danie 7,20zł
  • zupa 2,00zł

Instagram
Facebook