SP nr 227 (ZSP nr 5)

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

ogłoszenie o opłatach do pobrania w formacie pdf

 jadłospis do pobrania w formacie pdf

Nowy rok szkolny 2019/2020 z firmą SZWAJCARKA Marcin Sikorski 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie Uczniów –

dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie z Państwem spędzić w SP nr 227 (ZSP nr 5) kolejny rok szkolny!

Zapraszamy do zapoznania się treścią informacji przygotowanych dla Państwa w zakładkach INFORMATOR | OPŁATY | JADŁOSPIS 

W sprawach związanych z rozliczeniami posiłków bądź realizacją diet prosimy Państwa o kontakt z administratorem stołówki szkolnej pod dotychczas obowiązującymi danymi (sp227@szwajcarka.net | tel. 511-131-109).

Administrator stołówki szkolnej będzie dla Państwa dostępny od wtorku 27 sierpnia 2019 roku. 

Prosimy Państwa o nieodkładanie spraw związanych z opłatami za żywienie „na później” i zalecamy niezwłoczne dokonanie przelewu.

Pozwoli to Państwu i Państwa dzieciom bezstresowo wejść w nowy rok szkolny oraz uniknąć wielogodzinnego oczekiwania w kolejkach do opłat gotówkowych. 

Tych z Państwa, którzy planują korzystać z żywienia w oparciu o refundację (OPS, CPS lub inne źródła finansowania) prosimy o dostarczenie do szkoły stosownej dokumentacji celem dopisania dziecka/podopiecznego do listy uczniów uprawnionych do korzystania ze stołówki szkolnej.

Żywienie uczniów zerówek-oddziałów przedszkolnych rozpocznie się 2 września 2019 roku, żywienie wszystkich pozostałych uczniów i personelu szkoły 3 września 2019 roku. 

Wszelkie informacje widniejące na naszej stronie będą w razie potrzeby na bieżąco aktualizowane i uzupełnianie.

Cennik posiłków w roku szkolnym 2019/2020 nie ulega zmianie i jest widoczny na ogłoszeniu o opłatach (do pobrania w zakładce OPŁATY). 

 


Instagram
Zamowposilek