SP nr 210

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo –

organizacja i obsługa żywienia realizowana będzie w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF.

Przed dokonaniem rejestracji w systemie prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi w zakładce INFORMATOR.

Odpowiedzi na pytania związane z funkcjonowaniem systemu i pomocy w dokonywaniu rejestracji udziela Biuro Obsługi Klienta firmy SZWAJCARKA Marcin Sikorski
bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

 

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE
DLA OPCJI Z DOSTĘPNOŚCIĄ CAŁODZIENNEGO ŻYWIENIA

(sugerowane dla zerówek-oddziałów przedszkolnych i klas 1)

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE
DLA OPCJI Z DOSTĘPNOŚCIĄ OBIADÓW

(sugerowane dla klas 2-8 i pracowników szkoły)

JEŻELI TWOJE DZIECKO/PODOPIECZNY JEST UCZNIEM KLASY 1 I NIE KORZYSTA ZE ŚNIADAŃ LUB PODWIECZORKÓW ZAREJESTRUJ SIĘ W PROJEKCIE Z DOSTĘPNOŚCIĄ OBIADÓW.

 jadłospis do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo –

serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i wybór naszej firmy na operatora stołówki w Szkole Podstawowej nr 210 im. Bohaterów Pawiaka w Warszawie.

Żywienie uczniów i pracowników szkoły rozpocznie się od piątku 1 marca 2019 roku.

Posiłki serwowane uczniom i pracownikom SP nr 210 będą przygotowywane w pełni na miejscu. 

Kuchnia szkolna będzie wykorzystywana tylko i wyłącznie na cele związane z realizacją żywienia uczniów oraz pracowników Państwa placówki. 

Informujemy jednocześnie, że nasza firma nie przejmuje żadnych zobowiązań prawnych, finansowych czy organizacyjnych po poprzednim ajencie stołówki w Państwa placówce. Nie przejmujemy również po podmiocie poprzednio prowadzącym stołówkę żadnych baz danych, katalogów informacji czy rozwiązań teleinformatycznych.

Administrator stołówki szkolnej będzie dla Państwa dostępny (telefonicznie, mailowo oraz osobiście w terminach przyjmowania wpłat za żywienie) od 1 marca 2019 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji żywienia znajdować będą się w przygotowanych dla Państwa zakładkach INFORMATOR | OPŁATY | JADŁOSPIS 

– zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.

W zakładce OGŁOSZENIA publikowane będą bieżące komunikaty i zawiadomienia odnoszące się do kwestii związanych z działaniem stołówki szkolnej i żywieniem.

Zachęcamy Państwa do nieodkładania spraw związanych z opłatami za żywienie na ostatnią chwilę i dokonania płatności za żywienie przelewem już dzisiaj, dzięki czemu w pierwszych dniach marca unikniecie Państwo stresu, oczekiwania w kolejkach i będziecie mogli w pełni skupić się na swoich dzieciach/podopiecznych – ogłoszenie o opłatach dostępne jest do pobrania w zakładce OPŁATY. 

Wszelkie informacje widniejące na naszej stronie będą w razie potrzeby na bieżąco aktualizowane i uzupełnianie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami:

Karolina Góralińska – administrator stołówki w SP nr 210
sp210@szwajcarka.net | tel. 507-660-469

Tomek Hajduk – pełnomocnik właściciela firmy
tomasz.hajduk@szwajcarka.net | tel. 513-824-261

 

 


Instagram
Masterszef