SP nr 355

Szkoła Podstawowa nr 355

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

 

REJESTRACJA DLA ZERÓWEK-ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH:

REJESTRACJA W APLIKACJI ZAMOWOSILEK.PL

REJESTRACJA DLA KLAS 1-8 I PRACOWNIKÓW SZKOŁY:

REJESTRACJA W APLIKACJI ZAMOWPOSILEK.PL

 

W razie problemów z rejestracją bądź korzystaniem z samej aplikacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.

 jadłospis do pobrania w formacie pdf

Nowy rok szkolny 2019/2020 z firmą SZWAJCARKA Marcin Sikorski i aplikacją zamowposilek.pl

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie –

podjęliśmy decyzję o rezygnacji z obsługi żywienia w oparciu o poprzednio działający system.

Zastąpiony zostanie on aplikacją zamowposilek.pl – szczegóły oraz rejestracja w zakładach INFORMATOR i ZAMOWPOSILEK.PL

W chwili obecnej zamykamy Państwa konta w poprzednim systemie oraz dokonujemy rozliczeń z użytkownikami, którzy posiadali nadpłaty.

Dziękujemy Państwu za wszystkie zamówienia i opłaty dokonane za pomocą poprzedniego systemu oraz przepraszamy najmocniej za wszelkie ewentualne niedogodności wynikające ze zmiany.

W razie problemów z rejestracją w zamowposilek.pl bądź korzystaniem z samej aplikacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji (bok@zamowposilek.pl) lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.

W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

W sprawach związanych z jadłospisami, rozliczeniami posiłków bądź realizacją diet prosimy Państwa o kontakt z administratorem stołówki szkolnej pod dotychczas obowiązującymi danymi (sp355@szwajcarka.net | tel. 511-131-276). Administrator stołówki szkolnej będzie dla Państwa dostępny od wtorku 27 sierpnia 2019 roku. 

Kontakt możliwy będzie również z ogólnowarszawskim biurem obsługi klienta naszej firmy – bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

Prosimy Państwa o nieodkładanie rejestracji w aplikacji „na później” i zalecamy niezwłoczną rejestrację, zasilenie konta oraz złożenie zamówienia.

Pozwoli to Państwu i Państwa dzieciom bezstresowo wejść w nowy rok szkolny.

Do rejestracji w aplikacji zapraszamy również nauczycieli oraz pracowników szkoły. 

Tych z Państwa, którzy planują korzystać z żywienia w oparciu o refundację (OPS, CPS lub inne źródła finansowania) prosimy o dostarczenie do szkoły stosownej dokumentacji i nierejestrowanie się w aplikacji – zrobi to za Państwa administracja stołówki po otrzymaniu dokumentów potwierdzających przyznanie refundacji.

Żywienie uczniów zerówek-oddziałów przedszkolnych rozpocznie się 2 września 2019 roku, żywienie wszystkich pozostałych uczniów i personelu szkoły 3 września 2019 roku – rejestracje i zamówienia w aplikacji zamowposilek.pl możliwe już od teraz!

Wszelkie informacje widniejące na naszej stronie będą w razie potrzeby na bieżąco aktualizowane i uzupełnianie.

Ceny posiłków w roku szkolnym 2019/2020 nie ulegają żadnym zmianom i będą widoczne w aplikacji. 


Instagram
Zamowposilek