XCIV LO „MACZEK”

XCIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE „MACZEK”

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo,

organizacja i obsługa żywienia realizowana będzie w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF.

Przed dokonaniem rejestracji w systemie prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi w zakładce INFORMATOR.

Odpowiedzi na pytania związane z funkcjonowaniem systemu i pomocy w dokonywaniu rejestracji udziela Biuro Obsługi Klienta firmy SZWAJCARKA Marcin Sikorski
bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM DLA LICEUM I WYGASAJĄCYCH ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

informacja o żetonach bufetowych do pobrania w formacie pdf

 jadłospis do pobrania w formacie pdf

14.08.2017 – Nowy rok szkolny 2017/2018 z firmą SZWAJCARKA Marcin Sikorski

Dziękujemy za okazane zaufanie i wybór naszej firmy na operatora stołówki szkolnej w XCIV LO w Warszawie!

Informujemy, że w związku z reformą systemu edukacji placówka z dotychczasowego Zespołu Szkół nr 55 im. gen. Stanisława Maczka w Warszawie przekształca się w XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka w Warszawie.

Żywienie uczniów i pracowników placówki rozpocznie się we wtorek 5 września 2017 roku.

Organizacja i obsługa administracyjno-finansowa żywienia będzie realizowana w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF – w celu dokonania rejestracji umożliwiającej zamawiane i opłacanie posiłków w trybie abonamentowym należy skorzystać z zakładki SYSTEM MASTERSZEF.

Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli lub chcieli korzystać z systemu elektronicznego, przygotowaliśmy rozwiązanie w postaci żetonów stołówkowych (szczegółowa informacja dostępna w zakładce ŻETONY).

Zapraszamy do zapoznania się z informatorem żywieniowym na rok szkolny 2017/2018 (zakładka INFORMATOR) i zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta oraz rozmów z pracownikami naszej firmy, którzy będą do Państwa dyspozycji podczas organizowanych przez placówkę spotkań i zebrań organizacyjnych dotyczących rozpoczęcia nowego roku szkolnego.