SP nr 355

Szkoła Podstawowa nr 355

informator żywieniowy do pobrania w formacie pdf

Szanowni Państwo,

organizacja i obsługa żywienia realizowana będzie w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF.

Przed dokonaniem rejestracji w systemie prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dostępnymi w zakładce INFORMATOR.

Odpowiedzi na pytania związane z funkcjonowaniem systemu i pomocy w dokonywaniu rejestracji udziela Biuro Obsługi Klienta firmy SZWAJCARKA Marcin Sikorski
bok@szwajcarka.net | tel. 502-856-258

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE|ZERÓWKI

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I ZERÓWEK

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

REJESTRACJA|LOGOWANIE W SYSTEMIE ELEKTRONICZNYM DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

 jadłospis do pobrania w formacie pdf

03.09.2018 – Nowy rok szkolny 2018/2019 z firmą SZWAJCARKA Marcin Sikorski w SP nr 355 

Cieszymy się, że będziemy mogli spędzić wspólnie z Państwem kolejny rok szkolny!

Żywienie uczniów z zerówek-oddziałów przedszkolnych rozpocznie się w poniedziałek 3 września, żywienie uczniów szkoły podstawowej i pracowników szkoły we wtorek 4 września.

Obsługa żywienia w dalszym ciągu będzie prowadzona w oparciu o system elektroniczny MASTERSZEF. Do Państwa dyspozycji na terenie szkoły pozostaje również administrator stołówki, który będzie dostępny od 30 sierpnia 2018 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji żywienia znajdować będą się w przygotowanych dla Państwa zakładkach INFORMATOR | SYSTEM MASTERSZEF | JADŁOSPIS – zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.

W zakładce OGŁOSZENIA publikowane będą bieżące komunikaty i zawiadomienia odnoszące się do kwestii związanych z działaniem stołówki szkolnej i żywieniem.

Zachęcamy Państwa do nieodkładania spraw związanych z opłatami za żywienie na ostatnią chwilę i dokonania zamówienia posiłków w systemie MASTERSZEF już dzisiaj, dzięki czemu w pierwszych dniach września unikniecie Państwo stresu, oczekiwania w kolejkach i będziecie mogli w pełni skupić się na swoich dzieciach/podopiecznych.

Wszelkie informacje widniejące na naszej stronie będą w razie potrzeby na bieżąco aktualizowane i uzupełnianie.


Masterszef
Instagram